Політика конфіденційности

Команда Хостинг Україна переймається забезпеченням безпеки даних своїх клієнтів. Саме тому ми склали цю Політику конфіденційності, щоб ви не переймалися тим, що відбувається з вашими персональними даними, які ви надали нам для реєстрації.
Реєструючись на веб-сайті, ви надаєте Хостинг Україна згоду на обробку всіх введених для реєстрації даних з метою належного надання Хостинг Україна послуг реєстрації доменного імені або хостингу, як це передбачено Публічною офертою. Належне надання послуг Хостинг Україна передбачає передачу вашої інформації підрядникам Хостинг Україна, адміністративним особам та органам, які здійснюють технічну організацію, адміністрування та підтримку адресного простору мережі Інтернет та збереження інформації на серверах, підключених до мережі Інтернет, у тому числі в рамках процедур та вимог, встановлених ICANN.
Реєструючись на веб-сайті, ви також підтверджуєте, що ознайомились із переліком своїх прав як суб'єкта даних згідно зі статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних». Цей перелік доступний за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2297-17.